Новини

Волонтери передали на фронт приціл вартістю у чверть мільйона

1152
Мініатюра: 216

Волонтери «People’s Project» передали на фронт новісінький тепловізійний приціл вартістю у чверть мільйона гривень. Приціл моделі Archer TSA-9 має чудову історію вже з перших днів.

Сам приціл має видатну дату народження — 21 листопада 2016 року, саме у річницю Революції Гідності. Та й історія його славетної служби починається уже з перших днів. Про історію передачі розповідає керівник «Народного проекту» Максим Рябоконь: саме його зусиллями ця історія набула подальшого розвитку.

«В одному із гарячих куточків фронту, де сєпари ще дозволяють собі нахабніти, служив один наш боєць. Хороший стрілець, з чудовою репутацією, справжній sharp-shooter. Хай і мав не найкращу гвинтівку, та бойові задачі виконував нарівні зі снайперами найсерйозніших калібрів. В один із днів сталася неприємність: наш хлопчина добряче насолив терористам, тож у відповідь його накрили потужним вогнем зі стрілецької зброї. Куля сєпара влучила у приціл, рикошетом поранила і самого хлопця. Хлопцеві пощастило — основний удар прийняв на себе сам приціл. Тим не менше, тимчасово вивели з ладу і хорошого хлопця, і оптику. Ми поспілкувались із цим хлопчиною, і дійшли до порозуміння. Наш новий чудовий приціл вже поїхав на передову — сяде на хороший калібр, і добряче послужить на ділі. А поранений хлопчина одужає, і повернеться до своїх чудових справ. Вже із новою хорошою гвинтівкою, з достойною оптикою — це ми гарантуємо».

Читайте також:  На Херсонщині встановили білборди що інформують про частоти українського радіомовлення на Крим

Новий тепловізійний приціл вартістю у чверть мільйона гривень придбано на спонсорські кошти — такий знак довіри можливий лише завдяки чудовій репутації та прозорій системі звітності, впровадженій з перших днів роботи «People’s project». Це дозволяє нам екіпірувати підрозділи на передовій за останнім словом техніки. Та це не значить, що ми досягли остаточної мети: ще багато наших хлопців потребують нашої допомоги.

Долучайтеся до проекту «Оперативне реагування»: саме народні пожертви дають нам можливість закуповувати найнеобхідніші прилади та спорядження для наших захисників. Снайпери отримають увесь асортимент сучасної оптики, стрільці — додаткові гаджети для влучної стрільби, сапери отримають інструменти та спорядження, а бійці — генератори та усе необхідне для комфортного несення служби та й просто життя у польових умовах.

Допомагаймо нашій Армії разом!

410

126

216

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору