Колонки
Все про:

Представники Збройних Сил України відвідали Луганський обласний краєзнавчий музей

898
Мініатюра: img_9817

Луганський обласний краєзнавчий музей є надійною скарбницею історичної та культурної спадщини, в якій зберігається унікальна інформація про історію та культуру краю. Події останнього часу в Україні та на території Луганської області дозволяють говорити про сьогодення як переломний момент в історії. У зв’язку з цим виникає гостра необхідність вивчення, збереження та використання експонатів, в яких зберігся високий дух боротьби за суверенітет та територіальну цілісність України.

Саме такою є тематична експозиція «Буремний Донбас: шлях до миру», створена сумісними зусиллями працівників музею та офіцерів групи ЦВС ОТУ «Луганськ», яку сьогодні відвідали представники Збройних Сил України.

— Експозиція відкрита ще у 2015 році та допомагає відвідувачам, які приходять до нас, більше знати про воєнні дії на сході України та шанувати захисників Луганщини, — зауважила заступник директора Луганського обласного краєзнавчого музею Тетяна Коваленко.

Залишаючи відгук у книзі відвідувачів, начальник групи ЦВС ОТУ «Луганськ» полковник Олександру Ковальчук, висловив сподівання, що патріотична сила усього нашого народу приведе до скорої Перемоги над агресором, а діти бачитимуть уламки смертоносної зброї тільки у музеях.

img_9816

img_9817

img_9832

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору