Колонки
Все про:

Попри постійні обстріли волонтери привезли на передову високотехнологічні подарунки для морпіхів

473
Мініатюра: 161

Водяне. Найгарячіша точка на карті АТО, маленьке село під Маріуполем. Перше враження – село до болю нагадує Піски зразка 2014-го. Водяне практично переоране артилерією, але де-по-де ще снують місцеві жителі. Ввечері та вночі село вимирає. Над головами літають снаряди і кулі, у кого є підвал – ночує там.

Дорогами села, поруч з бійцями морської піхоти, крокують волонтери «Народного проекту» — керівник «People’s Project» Максим Рябоконь та волонтер Олександр “Гонзіні”. Їх мета передати волонтерську допомогу та на власні очі побачити, як воно насправді на фронті, а заразом й провідати старих знайомих.
Ще недавно лінія фронту різала Водяне практично навпіл: ні у наших, ні у ворога не було достатньо сил, аби повністю захопити село. За нетривалий час морпіхи добре постарались. Нині ворога видавили за село, а наші укріпилися у «зеленці» за межами населеного пункту. І окопатися тут можна, та й на місцевих менше снарядів летить. Тепер «сірої зони» тут буквально немає, противники стоять один перед одним. На полі бою тут панують кулемети.

Ось і добралися до позицій, розвантажуємо привезене. Ворог довідавшись про наш візит відкрив по позиціям потужний вогонь. Кулі та міни свистять навколо, близька Смерть шукає собі поживи.

Військові отримали кілька тепловізорів, хороших біноклів та оптичних прицілів, кілька нових генераторів, а також близько сотні комплектів термобілизни та ще деяку амуніцію і харчі. Крім того, залишили їм мікроавтобус — Фольксваген, яким і привезли все спорядження. Морпіхи тішаться, мов діти — оптика, машина та й решта передачі тут і справді дуже доречні. Радощі радощами, та кулеметні черги свистять вже над самою головою. Пора залишати це місце та повертатися назад, аби не наражати наших хлопців на додаткову небезпеку.

На жаль, не всі розуміють, що на найгарячішому напрямку під Маріуполем, між війною та миром, між тихим затишком осель та смертельним посвистом куль, стоїть лише тонесенький прошарок морпіхів. Лише вони, ціною власного життя, стримують окупанта від подальшої агресії. І ми з вами можемо – ні, ми просто мусимо зробити все, аби полегшити їхню нелегку справу. Лише ваші пожертви у рамках проекту «Захисники Маріуполя» дають нам можливість купувати найнеобхідніше для морпіхів – техніку, спорядження та амуніцію. Не вагайтеся, допомагайте – лише спільними зусиллями ми зможемо укріпити оборону нашої Батьківщини.

161

24

52

91

121

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору