Колонки
Все про: діти(747)

Маленькі українці з Сєвєродонецького “Світанку” влаштували свято для військових

742
Мініатюра: dscn0888

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” вже вдруге отримали запрошення відвідати дитячий садок №26 “Світанок” Сєвєродонецької міської ради. Пригадуючи безліч позитивних вражень та емоцій від першого візиту ми швидко відкоригували свій робочий план та з великою радістю поїхали у гості до малечі.

Цього разу дітки підготували нам виставу присвячену українській мові. Ведучою програми виступила директор дошкільного навчального закладу Наталя Наумова. Крім того, в гості до малят завітали музиканти Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва, які доповнювали атмосферу свята своїми виступами. Символічно, що один з музикантів, молодий, але талановитий акордеоніст закінчив саме цей садочок.

В ході свята, під час ігор та конкурсів ми, разом з вихователями та музикантами, розповідали малечі про нашу рідну українську мову, про те як вона зародилася та взагалі, що таке мова як засіб спілкування.
Дітки ж у своїх виступах лише підтвердили, що не існує ніяких перешкод у вивченні та використанні української мови, а її мелодійність та співучість, у поєднанні з дитячою щирістю, зачарували військових до нестями.

Звичайно, ми не могли прийти без подарунків, усі дітки отримали маленькі сувеніри та солодощі з рук військових. Проте ніякий подарунок не може замінити радості від спілкування з малечею. Офіцери центру раді, що отримали таких маленьких, але надзвичайно відкритих друзів. Тепер ми можемо з гордістю розповісти бійцям з передової, що їм є кого захищати і за що боротись.

Читайте також:  Присяга дається лише один раз і назавжди, - командир групи ЦВС ОТУ "Луганськ" ліцеїстам кадетського корпусу в м. Кремінна

На нашу думку, слова вдячності заслужили усі працівники дошкільного закладу та батьки, які у важкі для держави часи виховують не просто чудових і веселих діток, а майбутнє України.

Миру нам усім та злагоди. Віримо, що Збройні Сили України забезпечать мир та веселе безтурботне дитинство усіх дітей України.

dscn0909

dscn0861

dscn0863

dscn0865

dscn0884

dscn0888

dscn0901

dscn0904

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору