29 Июнь
В рамках проведення курсу з ЦВС на телеканалі “Україна” відбувся телевізійний майстер-клас для майбутніх офіцерів CIMIC
Діяльність

В рамках проведення курсу з ЦВС на телеканалі “Україна” відбувся телевізійний майстер-клас для майбутніх офіцерів CIMIC

2659
Мініатюра: DSC_0924

У Києві, на базі  навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України, а також військових частин Київського гарнізону та смт. Десна  вже другий тиждень поспіль, триває Курс цивільно-військового співробітництва (ЦВС).

Його метою є підготовка особового складу груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України для участі у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Військовослужбовців з усіх видів Збройних Сил України навчають правилам та методам налагодження спілкування (комунікації) між військовослужбовцями груп ЦВС ЗСУ та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливих верств населення, а також іншим навичкам, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань.

Однією з найважливіших навичок є вміння співпрацювати з засобами масової інформації для об’єктивного висвітлення тих процесів, які відбуваються у зоні АТО та у яких беруть безпосередню участь представники CIMIC разом із міжнародними і вітчизняними гуманітарними організаціями та різноманітними фондами і волонтерами. З цією метою, за спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та керівництва ТРК «Україна» було проведено майстер-клас, щодо роботи з представниками ЗМІ.

Під час заходу перед військовими виступили Головний редактор ТРК «Україна»  Юрій Сугак та керівник праймового випуску програми «События» Олена Цинтила. Вони розповіли про особливості співпраці журналістів з військовими у зоні АТО і з допомогою слухачів на практиці змоделювали та розібрали кілька ситуацій які можуть виникнути під час роботи зі ЗМІ. Також Олена Цинтила, на прикладі нещодавнього сюжету знятого за допомогою офіцера СІМІС у Мар’їнці, розповіла як необхідно подавати інформацію та готувати прес-тури.

Читайте також:  Вітаємо з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Після практичної частини журналісти влаштували екскурсію телеканалом та познайомили із деталями роботи в ефірній студії .

Управління цивільно-військового співробітництва висловлює вдячність ТРК «Україна» за сприяння ЗСУ. Особлива подяка Головному редактору ТРК «Україна»  Юрію Сугаку.DSC_0913

DSC_0921

DSC_0924

DSC_0930

DSC_0933

DSC_0939

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору