Важливо

Вони – на своєму посту, – ЗМІ про СІМІС

699
Мініатюра: кол_фото

Про те, що у нас працює група цивільно-військового співробітництва «Волноваха», знають, напевно, усі. Не раз з’являлася інформація в нашій газеті про безпосередню участь офіцерів групи у роздачі гуманітарної допомоги школам, лікарням, малозабезпеченим, одиноким громадянам, у підготовці і проведенні патріотичних заходів та ін. Ведуть офіцери групи і особистий прийом громадян – до них звертаються за консультативною допомогою, просять посприяти у вирішенні різних проблем, зокрема люди пенсійного віку, а також ті, хто живе на лінії розмежування чи біля неї.

Повідомляє суспільно-політична газета Волноваського району Донецької області — Наше Слово.

– Наше завдання – виявляти проблемні питання на території району і за участі міжнародних, громадських організацій, волонтерів, в контакті з місцевими органами влади сприяти у їх вирішенні, – говорить начальник групи полковник Роман Євенок. – Національно-патріотичне виховання населення, забезпечення діяльності військових організацій у питаннях, пов’язаних з місцевим населенням, – це теж входить до основних наших обов’язків.

– І взагалі, – додає офіцер з координації  взаємодії, молодший лейтенант Олена Михайленко, – уже назва «цивільно-військове співробітництво» говорить сама за себе. Оце співробітництво ми  і забезпечуємо в тісній взаємодії і при повній взаємопідтримці з районним керівництвом, у контакті з місцевими радами. Відзначаємо, що у людей з часом змінюється ставлення до військових – люди бачать реальну допомогу наших армійців, та й вони вже помітно змінилися від початку воєнних дій, стали дисциплінованими, стриманішими, виваженими. Тому і виходить плідне співробітництво.

Читайте також:  Авдіївські СІМІС відзвітували про свою роботу

В День Збройних сил України офіцери групи цивільно-військового співробітництва теж не відпочиватимуть – служба  у них щоденна. То ж побажаємо їм успішної служби, результативної співпраці з мирним населенням, здоров’я, благополуччя і подякуємо їм за реальну допомогу у вирішенні наших проблем.

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору