Важливо

СІМІС представили виставку “Блокпост Пам’яті” у м. Гданськ, Республіка Польща

346
Мініатюра: 8

27 – 29 червня 2019 року у м. Гданськ, Республіка Польща було проведено інформаційну виставку “Блокпост Пам’яті”.

Спільний захід Консульства України у Гданську, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Національного військово-історичного музею України та громадського пошукового об’єднання “МАДФ Цитадель” видався напрочуд насиченим та багатолюдним.

Серед гостей інформаційного заходу були присутні такі поважні гості, як почесний консул Великого Герцогства Люксембург та заступник голови Сейму Богдан Борусевич, представник Маршалка Поморського Воєводства Агнешка Заблоцка, представник Президента Гданська Анна Кєтуракіс та директор Європейського Центру Солідарності Базиль Кєрскі. Також серед відвідувачів опинилась і сім’я внутрішньо-переміщених осіб — донетчан, яка на собі відчула російську агресію і для якої не просто було відвідати цей захід, але зрештою підтримати і поглядом очевидців підтвердити все висвітлене авторами виставки.

Читайте також:  У школах Донбасу триває підготовка до "Джури"

Кожному хто відвідав виставку приділили максимум уваги, зупинялись на кожному експонаті та розповідали про російсько-українську війну, про Україну та нашу боротьбу з агресором сьогодні, боротьбу за незалежність!

1

2

3

4

5

6

7

Коментарі
Вгору