Діяльність

На Волині до Дня молоді нагородили наймолодших учасників АТО

931
Мініатюра: 6

За спільної ініціативи Командувача військ оперативного командування “Захід” та Заступника Голови Державного агенства лісових ресурсів України у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося відзначення учасників Антитерористичної операції до Дня молоді України.

Заходи щодо відзначення учасників Антитерористичної операції проходили у державному підприємстві “Маневицьке лісове господарство” за участі тимчасово виконуючого обов’язки Маневицького районого військового комісара м-ра Яросласлава Романюк, Заступника Голови Державного агенства лісових ресурсів Володимира Бондара, начальника Управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирко та СІМІС оперативного командування “Захід”.

Так працівників лісової галузі було відзначено почесними віднаками Командувача військ оперативного командування “Захід” було, майстра лісу ДП “Любомильський лісгосп” Мороз Сергія, водія автоколони ДП “Цуманське ЛГ” Капінос Миколу та головного мисливствознавця ДП “МГ Звірівське” Наумук Романа, цінними подарунками та почесними грамотами.

“З-понад 70 учасників Антитерористичної операції у Вашому управлінні сьогодні до Дня молоді України були відзначені почесною відзнакою, ті працівники, яким в 2014 було – 19 років. Це надзвичайні люди – свідомі та сміливі, незламні та нескорені! Саме вони в День молоді України заслуговують на шану та повагу, і дякуючи їм — нас визнають у всьому світі! Дякуємо Вам молодь України за виконання конституційного обов’язку громадянина України” – зазначив під час виступу тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід”  підполковник Андрій Рисюк.

Читайте також:  На передову передали подарунки від дітей Рівненської загальноосвітньої школи №18

“Сьогодні відзначили мою дитину, мого сина! Мені дуже приємно що мого сина відзначили Почесною Грамотою! Для моєї сім’ї, для мене особисто — це перш за все гордість за мого сина і за нашу державу!” – зазначив батько Биданцев Валерій, отримав нагороду за сина Михайла, який залишився проходити військову службу після проведеної 2-ої хвилі мобілізації.

“Дякую Командуванню оперативного командування “Захід” за відзнаку. Дуже приємно коли тебе відзначають через роки!” – відзначено майстра лісу ДП “Горохівське ЛГ” Дубинка Віктор.

1

2

3

4

5

6

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору