Важливо

«Блокпост пам’яті» продовжує свої покази містами Польщі

658
Мініатюра: GCOW6764

В рамках реалізації заходів цивільно-військового співробітництва у Кракові, в будинку Генерального консульства України,  пройшла дводенна виставка “Блокпост пам’яті”.

Усі експонати розміщені в ящиках від боєприпасів. Загалом кілька сотень ексземплярів, які були зібрані на місцях боїв в Донецькій та Луганській областях: документи та особисті речі загиблих солдатів.

Виставка складається з двох частин. В першій частині у “вітринах” знаходяться речі, які були знайдені на полі боїв або недалеко від тіл загиблих: зброя, документи, мобільні телефони, шеврони, молитовники, а також уривки молитв на аркушах паперу.

Друга частина присвячена пам’яті молодим бійцям. Тут, крім їхніх портретів, під склом розміщені речі бійців, які передавали родини. Пошуковці гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” розповідають, коли вони знаходили хлопців, після ідентифікації, повертали рідним і запитували чи можна використати їхні речі, аби в такий спосіб увіковічнити їхню пам’ять.

Читайте також:  Об'єднані сили продовжують підтримувати благодійні соціальні проекти в районі проведення операції

Щиро дякуємо представникам Консульства України у Кракові, Національного військово-історичного музею України та громадського пошукового об’єднання МАДФ “Цитадель” за активну участь в організації пересувної виставки та висвітленні правдивої інформації щодо російської агресії на Сході України.

1

2

3

4

5

6

7

Коментарі
Вгору