4 Июль
На Івано-Франківщині СІМІС відзначили діяльність робочого колективу ДП “Вигодське лісове господарство”
Важливо

На Івано-Франківщині СІМІС відзначили діяльність робочого колективу ДП “Вигодське лісове господарство”

797
Мініатюра: 1

Почесними грамотами відзначено учасників Антитерористичної операції працівників господарства, які в складі структурних підрозділів оперативного командування протягом 2014-2015 років виконували завдання в зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, а саме лісоруб Василь Менчак та майстер лісу Ігор Бриняк. Також цінним подарунком було відзначено колектив підприємства ДП “Вигодське лісове господарство” в особі Голови профспілки пані Воробець Ганни Миколаївни.

Слід зазначити, що з початком проведення Антитерористичної операції діяльність колективу була спрямована на підтримку батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області (бронежилети, амуніція, придбання оргтехніки, бензопил та лісоматеріалами), згодом 93 окремої механізованої бригади та структурних підрозділів оперативного командування “Захід” (ремонт автомобільної техніки, придбання оргтехніки, тощо). Також даний колектив приймав рішення щодо щорічної фінансової допомоги учасникам АТО підприємств.

Особливістю Долинського району Івано-Франківської області є те, що вона межує із Закарпатською областю, і за умов відсутності військових формувань  на території району у виконанні заходів мобілізації та призову на строкову службу є однією з перших в області. Діяльність в розділі волонтерського руху – обговоренню не підлягає, а діяльність колективу ДП “Вигодське лісове господарство” заслуговує на визнання та повагу.

Читайте також:  На радіостанції "Радіо Донбасу" розповіли про роботу СІМІС у зоні АТО (аудіо)

“Дякуємо колективу ДП “Вигодське лісове господарство” у особі Матусевича Олександра Борисовича за активну громадську позицію та приклад злагодженої діяльності колективу. Низький уклін Вам за підтримку учасників АТО та структурних підрозділів оперативного командування” — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк.

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору