Важливо

Український «Блокпост пам’яті» представили у Любліні

156
Мініатюра: м

Українська пересувна виставка «Блокпост пам’яті» завершила свої покази в Республіці Польща. Останнім містом, яке любязно прийняло організаторів виставки і пошуковців гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» став Люблін.

Пересувна виставка, головними експонатами якої є речі загиблих у війні з російськими агресорами українських солдат. Усі експонати розміщені в ящиках від боєприпасів. Виставка складається з кількох сотень екземплярів, які зібрали на місцях боїв на Донбасі переважно в 2014-2015 роках. Речі належать полеглим бійцям ЗСУ, добровольчих батальйонів, підрозділів МВС, СБУ, Нацгвардії.

Нагадаємо інформаційний захід проводиться за спільної ініціативи Генеральних консульств України в Республіці Польща, Національного військово-історичного музею України, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та громадського пошукового об’єднання МАДФ “Цитадель”.

Читайте також:  У Харківському національному університеті Повітряних Сил пройшов День відкритих дверей

1

2

3

5

7

4

8

Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору