Важливо

СІМІС презентували виставку “Блокпост пам’яті” в Одесі

368
Мініатюра: 2

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Національного військово-історичного музею України та громадського пошукового об’єднання МАДФ “Цитадель” в Одесі, у День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, у приміщенні Морського вокзалу, було презентовано інформаційну виставку “Блокпост пам’яті”.

Виставка була представлена у вигляді портретів і особистих речей полеглих в боротьбі з російським агресором Захисників України. Пошуковці гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” прийняли активну участь в проведенні інформаційної виставки та розповіли детальніше про експонати. Коли вони знаходили хлопців і повертали рідним то запитували чи можна використати їхні речі аби в такий спосіб увіковічнити їхню пам’ять. Усі експонати, які зібрали на місцях боїв, на Донбасі переважно з 2014-2015 років. Речі належать полеглим бійцям ЗСУ, добровольчих батальйонів, підрозділів МВС, СБУ та Нацгвардії.

Читайте також:  Петро Порошенко вибачився перед українцями

Виставку відвідало чимало поважних гостей серед яких був присутній Міністр Оборони України Степан Полторак. Військовослужбовці Збройних Сил України також прийшли підтримати “Блокпост пам’яті” адже кожен з них прекрасно знає поки про їх побратимів пам’ятають вони залишаються “назавжди в строю”.

1

3

4

5

56

4

7

10 11

8

10

14

11

12

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору