Важливо

СІМІС презентували виставку “Блокпост пам’яті” в Одесі

431
Мініатюра: 2

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Національного військово-історичного музею України та громадського пошукового об’єднання МАДФ “Цитадель” в Одесі, у День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, у приміщенні Морського вокзалу, було презентовано інформаційну виставку “Блокпост пам’яті”.

Виставка була представлена у вигляді портретів і особистих речей полеглих в боротьбі з російським агресором Захисників України. Пошуковці гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” прийняли активну участь в проведенні інформаційної виставки та розповіли детальніше про експонати. Коли вони знаходили хлопців і повертали рідним то запитували чи можна використати їхні речі аби в такий спосіб увіковічнити їхню пам’ять. Усі експонати, які зібрали на місцях боїв, на Донбасі переважно з 2014-2015 років. Речі належать полеглим бійцям ЗСУ, добровольчих батальйонів, підрозділів МВС, СБУ та Нацгвардії.

Читайте також:  На Київському вокзалі відкрили новий зал очікування для військових

Виставку відвідало чимало поважних гостей серед яких був присутній Міністр Оборони України Степан Полторак. Військовослужбовці Збройних Сил України також прийшли підтримати “Блокпост пам’яті” адже кожен з них прекрасно знає поки про їх побратимів пам’ятають вони залишаються “назавжди в строю”.

1

3

4

5

56

4

7

10 11

8

10

14

11

12

Олексій Мазепа
Статті:1904
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1904
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору