Діяльність

Район Операції Об’єднаних Сил відвідала делегація Французької Республіки

437
Мініатюра: 1

6-9 липня район Операції Об’єднаних Сил, в ході візиту в Україну, відвідала делегація Французької Республіки. Метою заходу було обговорення ситуації в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».

В рамках візиту відбулась зустріч Командувача морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України генерала-лейтенанта Юрія Содоля з послом Французької Республіки Пані Ізабель Дюмон. Під час брифінгу були обговорені такі питання: військово-стратегічна обстановка навколо України, угрупування противника в операційній зоні ОТУ «Схід» та застосування окупаційними військами Російської Федерації високоточних снарядів калібру 152мм. Генерал-лейтенант Юрій Содоль подякував Пані Ізабель Дюмон за підтримку та поінформував делегацію про провокаційні обстріли незаконними збройними формуваннями РФ цивільного населення, які мешкають по обидві сторони лінії розмежування в районі проведення ООС з метою дискредитації Збройних Сил України.

Читайте також:  Довіра до українських військових на Донбасі зростає кожен день

Також делегація Французької Республіки здійснила візит у населений пункт Широкіне, контрольний пункт в’їзду-виїзду «Піщевик», Об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва м. Маріуполь та загін морської охорони Державної прикордонної служби України, а ще Пані Ізабель встигла поспілкувалися з місцевим населенням.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 19_07_06_Вiзит_делегацii_Француз_коi_Республiки 20 21

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору