Важливо

Волноваські СІМІС навчали дітей бути обачними і обережними

306
Мініатюра: 3

Держава піклується про нашу безпеку, але ми також маємо бути обачними і обережними!

10 липня 2019 року до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ім. Кості Бабіна, що знаходиться у Волноваському районі, завітали офіцери СІМІС Операції Об’єднаних Сил.

Представники цивільно-військового співробітництва Збройних Cил України  та Національної гвардії України провели заняття з протимінної діяльності, протягом якого розповідали вихованцям літнього табору про вибухонебезпечні предмети, які створюють загрозу для здоров’я і життя, їх різновиди та порядок дій у разі їх виявлення.

Актуальність та важливість таких занять стала ще більш очевидною, коли діти згадували про неодноразове виявлення небезпечних “знахідок” неподалік їх місць проживання, або ж про те, що чули чи бачили постраждалих внаслідок неправильної поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Життя та здоров’я – найдорожча цінність. Відчуття себе в безпеці – одна з базових потреб людини. Цими літніми днями діти радіють теплому сонячному промінню та проводять свій вільний час на відпочинку. Однак, не завжди звертають увагу на небезпечні ділянки місцевості. Усвідомлення небезпеки вибухових пристроїв, шкоди, яку вони можуть завдати та знання правил поводження в ситуації їх виявлення може врятувати чиєсь життя.

Читайте також:  Військові допомогли влаштувати свято для дітей з обмеженими можливостями зі Світлодарська

1 10 (2) 3 10_(13)

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору