16 Июль
В Маріуполі пройшов Регіональний круглий стіл з питань «Дотримання прав людини і громадянина на території проведення ООС»
Важливо

В Маріуполі пройшов Регіональний круглий стіл з питань «Дотримання прав людини і громадянина на території проведення ООС»

505
Мініатюра: 1

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Маріуполь прийняли участь в Регіональному круглому столі, присвяченому питанням «Дотримання прав людини і громадянина на території проведення Операції Об’єднаних Сил», яке відбулося в приміщенні Головного управління Національної поліції Донецької області, за сприяння Донецького юридичного інституту МВС України.

Тема засідання була присвячена з’ясуванню основних проблемних питань, які існують на сьогодні в роботі із дотриманням прав людини і громадянина на території проведення ООС. Спікери наголосили на актуальності теми заходу, оскільки досить велика кількість внутрішньо переміщених осіб не володіють інформацією про свої права і пільги та потребують юридичної допомоги.

Варто відмітити що дискусія викликала жваву реакцію та обговорення, що спонукало до пошуку шляхів вдосконалення існуючої системи дотримання прав людини і громадянина на території проведення Операції Об’єднаних Сил. За результатами зустрічі, учасники підготували рекомендації для покращення ситуації та відмітили основні напрямки взаємодії. За активну участь у роботі офіцери CIMIC Mariupol отримали сертифікати.

Читайте також:  СІМІС привітали пластунів Луганщини

Щиро дякуємо організаторам Регіонального круглого столу з питань «Дотримання прав людини і громадянина на території проведення Операції Об’єднаних Сил» та маємо надію на майбутню співпрацю!

1

2

3

4

5

Влад Тичина
Статті:52

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:52
Коментарі
Вгору