Інтерв'ю

CIMIC розповів про успішно реалізований меморандум Рівненщини і Луганщини

948
Мініатюра: 1

Масштабна допомога всіх небайдужих місцевих мешканців, волонтерів Рівненщини дала можливість офіцерам цивільно-військового співробітництва показати злагодженість колективів волонтерської організації “Справа Миру”, Рівненської районної ради, ряду районних адаміністрацій Рівненщини та колективу Рівненської обласної державної адміністрації.

Плідна співпраця між Рівненською обласною державною адміністрацією та Луганською обласною військово-цивільної адміністрацією дала змогу підписати шість меморандумів між районами зазначених вище областей, що забезпечило вирішення ряду проблемних питань по забезпеченню необхідною допомогою.

Збір та передача потребуючим місцевим мешканцям Луганської області близько 400 тон продуктів харчування, встановлення вікон та дверей в церквах та будинках для людей похилого віку, відновлення церков та храмів, оздоровлення дітей Луганщини на Рівненщені, забезпечення, відновлення системи опалення в навчальних закладах та забезпечення їх потреб, проведення концертів в прифронтових населених пунктах, встановлення православних хрестів вздовж лінії розмежування та капличок поблизу КПВВ, монтаж флаг-штоку на “Сарненському кільці” до дня Прапору та меморіального знаку Малого Державного Гербу на міжнародному сполученні до 100-чя Державного Гербу України. Ці добрі справи говорять самі за себе.

Дякуємо, за джерело починань — колективу громадської організації “Справа миру” в особі Голови громадської організації Лобчуку Миколі та колективу Рівненської районної ради в особі Голови Рівненської районної ради Сальчуку Миколі, за продовженя роботи, маштабність та цілеспрямованісь колективу Рокитнівської районної державної адміністрації, у особі Кушніра Миколи та колективу Острозької міської ради,  у особі мера міста Шикера Олександра, за приклад злагодженої діяльності обласної адміністрації колективу Рівненської обласної державної адміністрації, у особі Олександра Муляренка, одному з ініціаторів та організаторів підписання Меморандуму про співпрацю, який особисто підписав на Луганщині спільно з Головою віійськово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом. Низький уклін місцевим мешканців північних районів Рівненської області за проявлену підтримку та зібрану допомогу.

Читайте також:  Військові та цивільні на Донбасі працюють у тандемі
Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору