1 Сентябрь
Запрошуємо взяти участь у відзначенні 5-ої річниці гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”
Діяльність

Запрошуємо взяти участь у відзначенні 5-ої річниці гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”

732
Мініатюра: DSC_2563

У вересні 2019 року виповнюється 5 років з моменту створення та початку реалізації в Управлінні цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України (СІМІС), гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”.

У рамках зазначеної діяльності у Збройних Силах України у взаємодії з іншими силовими структурами та цивільними організаціями здійснюються заходи з пошуку тіл загиблих військовослужбовців в районі проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), їх евакуація та транспортування до закладів судово-медичної експертизи, а у подальшому до місць остаточного поховання.

03.09.2019, у приміщенні Національного військово-історичного музею України, за участі керівництва Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Генерального штабу Збройних Сил України та представників інших держав  відбудеться захід з відзначення 5-ої річниці існування гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”.

В ході зазначеного заходу планується нагородження учасників гуманітарного проекту відзнаками Міністра оборони України та начальника Генерального штабу‒Головнокомандувача Збройних Сил України.

Читайте також:  Сергій Наєв: «Українські військові – надійна опора цивільних лікарів Донбасу»

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні даного заходу, якій відбудеться 3 вересня 2019 року о 14.00 за адресою: м.Київ, вулиця Михайла Грушевського, 30/1.

Контактна особа від Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України – підполковник Михайло Котелевський
(044) 454 73 83.

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору