9 Декабрь
Організація дієвої взаємодії із засобами масової інформації, є сьогодні одним з найважливіших пріоритетів, — генерал-лейтенант Сергій Наєв
Діяльність

Організація дієвої взаємодії із засобами масової інформації, є сьогодні одним з найважливіших пріоритетів, — генерал-лейтенант Сергій Наєв

551
Мініатюра: KLM_6734

Заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав редакцію газети «Голос України»

У ході робочої зустрічі із головним редактором видання Анатолієм Горловим відбулося обговорення нагальних питань інформаційної комунікації та взаємодії із ЗМІ.

—  Налагодження ефективної роботи з мешканцями району бойових дій і всієї країни шляхом вчасного і зрозумілого донесення інформації  – дуже важливий аспект – зазначив у ході зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв. — У сучасних війнах зброєю є не лише танки та гармати, а й інформація.  Тому організація дієвої взаємодії із засобами масової інформації,  є сьогодні одним з найважливіших пріоритетів.

Заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Наєв висловився за взаємну підтримку та поглиблення співпраці із представниками цивільних засобів масової інформації. — Запитання, що виникають у представників ЗМІ – це квінтесенція того запиту, який існує в суспільстві. Задовольнити його, означає зняти напруженість, роз’яснити суть і мету процесів, що відбуваються зараз в українській армії а також в районі проведення операції Об’єднаних сил.  Заспокоїти, додати віри та впевненості у надійному захисті Збройними Силами – зазначив він.

Читайте також:  Добрих справ багато не буває! – група ЦВС Авдіївка

KLM_6710Ми  захищаємо власну країну та її територіальну цілісність і нам немає чого приховувати. Звичайно, є моменти суто військові, які не можуть розголошуватися задля безпеки операції та нашого ж успіху. А в решті питань ми маємо бути відкритими та щирими у намірах та діях.

KLM_6734Наприкінці зустрічі заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував головному редактору газети «Голос України» Анатолію Горлову за об’єктивність відображення подій пов’язаних із діяльністю Збройних Сил України та всебічну підтримку на інформаційному фронті.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору