Новини

Група ЦВС супроводжує волонтерську допомогу до Луганського обласного будинку дитини №2

747
Мініатюра: IMAG1744

Офіцери цивільно-військового співробітництва разом з волонтерами ініціативи громадських організацій «Допоможемо нашим захисникам разом» завітали до Луганського обласного будинку дитини №2, який тимчасово розташований у м. Сєверодонецьку.

IMAG1733

Головний лікар цього закладу Катерина Донцова  за громадянську мужність під час евакуації дітей з окупованого Луганська нещодавно була нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня. Ця енергійна жінка прикладає величезну кількість зусиль для підтримання належного рівня побуту та лікування своїх вихованців.

IMAG1714

Волонтери привезли до будинку дитини продукти та засоби гігієни, проте малюки найбільше зраділи яскравим іграшкам.

IMAG1754

Діти, які перебувають у Луганському обласному будинку дитини №2, потребують особливого піклування, оскільки деякі з них народилися від хворих на СНІД батьків або мають інші важкі захворювання. Офіцери цивільно-військового співробітництва мали чергову можливість переконатися, що малюки перебувають під дбайливим доглядом.

IMAG1769

Звісно, неможливо замінити маленькій людині те, що вона потребує більш за все – люблячих батьків. Проте у наших силах зробити таким дітям маленьке свято, щоб вони відчули, що оточуючий світ сповнений любові.

Читайте також:  На Луганщині СІМІС завітали до нещодавно звільненого хутору Вільний

IMAG1744

І за це свято ми вкотре висловлюємо подяку волонтерам Ігорю Фінканіну, Ігорю Орловському і Наталії Карпенко.

IMAG1712

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору