31 Июль
Група цивільно-військового співробітництва бере участь у підготовці до запуску логістичного центру в смт Новотошківське
Новини

Група цивільно-військового співробітництва бере участь у підготовці до запуску логістичного центру в смт Новотошківське

705
Мініатюра: IMG_20150730_100028

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва разом з керівництвом  військово-цивільної адміністрації смт Новотошківське та представниками силових структур взяли участь у моніторингу стану будівлі майбутнього логістичного центру  та перспективного маршруту перетину лінії розмежування. У логістичному центрі планується налагодити роботу торгівельного центру, медичного пункту, банківських установ, що надасть можливість громадянам України, які мешкають на тимчасово окупованій території, здійснювати закупівлі продуктів харчування та інших товарів першої необхідності за цінами українських виробників.

Голова військово-цивільної адміністрації смт Новотошківське С.В.Шакун показав будівлю, в якій планується розміщення логістичного центру та розповів про порядок підготовки до відкриття.

IMG_20150730_100028

Було здійснено  огляд прилеглої території логістичного центру та оптимального маршруту для перетину лінії розмежування.

IMG_20150730_095250

Нагадаємо, що запуск логістичних центрів в Луганській області планується в смт Новотошківське та Станиці Луганській та повинні розпочати свою роботу до початку вересня поточного року.

Читайте також:  Вітаємо мешканців Слов’янська та Краматорська з Днем звільнення від російських окупантів
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору