Новини

«Матч Миру»: «Старобільський десант» — «Зірки футболу України»

341
Мініатюра: IMAG2237

Сьогодні, 2 серпня 2015 року, на стадіоні «Колос» міста Старобільськ відбувся футбольний матч, присвячений 85-й річниці створення Повітряно-десантних військ, між командами «Старобільський десант» та «Зірки футболу України».

Dynamo

До міста завітали видатні гравці українського футболу, такі як: Олег САЛЕНКО, Сергій КОНОВАЛОВ, Всеволод РОМАНЕНКО, Юрій ДМИТРУЛІН, Анатолій ДЕМ’ЯНЕНКО та інші. До складу команди «десантників» увійшли мешканці міста, військовослужбовці 80 окремої аеромобільної бригади та 8 окремого полку спеціального призначення. Матч видався напрочуд багатим на голи. Перший тайм завершився з великою перевагою господарів поля — 3:0. Однак у другому таймі майстерність та досвід взяли гору і основна частина зустрічі закінчилась із рахунком 3:3. Хочемо відзначити дубль Олега САЛЕНКА (є ще порох…)

IMAG2170

Переможця зустрічі визначила серія післяматчевих пенальті, перемогу в якій здобули зірки українського футболу із рахунком 7:6.

IMG_20150802_150334

По завершенню матчу керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації ТУКА Георгій Борисович вручив всім учасникам почесні нагороди та висловив поляку бійцям-десантникам за мужність та героїзм під час виконання свого військового обов’язку.

IMAG2237

Футбольна феєрія викликала надзвичайний інтерес у старобільчан та гостей міста. На матчі було присутньо понад 2000 глядачів.