Новини

Офіцери з Канади, Данії, Чорногорії та Словаччини проінспектували ситуацію в Луганській області

824
Мініатюра: 222

Сьогодні відбулася робоча зустріч з представниками багатонаціональної інспекційної групи Канади по Віденському документу 2011 щодо мір для закріплення довіри та безпеки. Інспекційну групу очолює офіцер збройних сил Канади підполковник Гарі Хардвік. Крім канадських військових, в зустрічі прийняли участь офіцери з Данії, Чорногорії та Словаччини. Їх супроводжував представник Генерального штабу ЗС України підполковник Дмитро Янталець. На зустрічі був присутній заступник керівника сектору «А».

555

Також активну участь в робочій групі прийняли й офіцери групи цивільно-військового співробітництва. Так, майор Кристал відповідав на запитання делегації щодо поточної ситуації пов’язаної із потребами цивільного населення Луганської області та ролі і місця цивільно-військового співробітництва в проведенні антитерористичної операції.

111

Під час зустрічі, яка відбулась у Старобільську, українська сторона проінформувала іноземних представників щодо ситуації в зоні проведення антитерористичної операції, надала останні факти присутності російських військ на території України та представила документальне цьому підтвердження.

Читайте також:  У Жованці помолилися про здоров’я та мир в Україні

Зустріч пройшла достатньо продуктивно, за що канадська делегація окремо подякувала за теплий прийом і прозорість в наданні інформації. Був вироблений план щодо подальшої співпраці. Заступник керівника сектору подякував делегації під «Канадським прапором» за вагому підтримку, яку вони надають в цей нелегкий для України час.

222

334

444

666

777

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору