Новини

Група ЦВС прийняла участь в прес-конференції речника АТО в секторі «А»

529
Мініатюра: DSC_0628

DSC_0628

Від групи цивільно-військового співробітництва на прес-конференції речника АТО в секторі «А» прийняла участь Шопіна Ірина Миколаївна — доктор юридичних наук. Розповіла присутнім журналістам про н’юанси проведення професійного відбору спеціалістів в групі цивільно-військового співробітництва в зоні АТО.

«Задачею цивільно-військового співробітництва є нормалізація стосунків між ЗСУ та населенням,  та допомога в проблемних точках, як населенню, так і Збройним Силам, визначення для цього проблемних точок», — підкреслила Ірина Миколаївна.

«Для того, щоб ця робота була ефективною, потрібно щоб вона велась на достатньо обгрунтованому науковому рівні. І в грудні минулого року виявилося, що існує велика необхідність в тому, щоб забезпечити певною методологією,  базою наші задумки. Коли ми говоримо, щоб ми, як ЗСУ, мали достатню підтримку і порозуміння серед населення — ми повинні розуміти, чим саме керується це населення. Враховуючи, що значна частина території Донецької та Луганської областей знаходилась в агресивному комунікативному середовищі, нашою задачею є не стільки протидія цьому, оскільки витісняти одну агресію іншою неможливо, скільки форумавання позитивного образу військовослужбовця. І наші групи, які працюють і в інших регіонах, спрямовані на те, щоб своєю поведінкою, своєю діяльністю вселяти довіру та викликати повагу у місцевого населення. Це доволі тяжка задача і для того щоб вона була виконана, ми застосовуємо певні методи психологічного забезпечення. По-перше — це відбір. Ми працюємо з військовослужбовцями, яких направляють з різних підрозділів ЗС України. Але не всі з них володіють достатніми особистими якостями та мотивацією для проведення цієї роботи. Нашою задачею є дослідження особливостей їх особистостей і виявлення того чого вони власне хочуть, на що направлено їх бажання.», — розповіла про проведену роботу психолог групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Шопіна Ірина Миколаївна.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору