15 Август
Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас» проходить у Сватово
Новини

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас» проходить у Сватово

595
Мініатюра: P1050548

P1050548

Група цивільно-військового співробітництва відвідала свято народної творчості у м.Сватово Луганської області. Під час фестивалю музичні колективи із різних регіонів України представили глядачам хореографічні та вокальні композиції, поетичні твори.

Музичні колективи із Київської, Донецької, Харківської, Запорізької, Житомирської та інших областей України представили на суд журі свої здобутки, проте найбільш активними були мешканці Луганської області.

Найбільше враження на членів групи цивільно-військового співробітництва справив виступ народного самодіяльного жіночого фольклорного ансамблю «Берегиня» із смт.Троїцьке Луганської області.

IMAG2365

Фестиваль дав змогу подивитися на твори образотворчого та декоративного-ужиткового мистецтва у рамках виставки «Слабожанський вернісаж».

У виставці взяв участь художник із Дрогобича Лев Скоп, учасник численних виставок малярства та автор наукових мистецтвознавчих праць. Ікони його авторства зберігаються у ряді музеїв та церков України, а розпис Покрова Богородиці прикрашає будинок культури у Станиці Луганській.

P1050697

Прямо під деревами біля будинку культури, де відбувався фестиваль  «Слобожанський спас», митець розпочав роботу над Сватівською іконою Покрова Богородиці.

Фестиваль-конкурс «Слобожанський спас» дав змогу надихнутися кращими творами українського мистецтва та в повній мірі відчути, що Луганська область – це Україна.

P1050677

P1050557

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору