20 Август
Прес-конференція речника АТО за участі заступника начальника групи ЦВС відносно рівня довіри місцевого населення до ЗСУ
Новини

Прес-конференція речника АТО за участі заступника начальника групи ЦВС відносно рівня довіри місцевого населення до ЗСУ

449
Мініатюра: DSC_0938

DSC_0938Група цивільно-військового співробітництва прийняла участь у прес-конференції речника АТО в Секторі «А». Виступ заступника начальника групи ЦВС майора Кришталя Івана Григоровича був присвячений соціологічним дослідженням проведеними щодо відношення мешканців Луганської області до Збройних Сил України. Так, майор Кришталь відмітив, що для керівництва ЗСУ та Сектору вкрай важлива позиція населення, яка формується в ході проведення антитерористичної операції, по відношенню до армії.

Соціологічне дослідження, проведене Харківським інститутом соціальних досліджень за підтримки групи цивільно-військового співробітництва, стосувалося широкого кола питань пов’язаних із взаємодією армії та населення. Зокрема, з’ясувалося, що за рівнем довіри громадян Луганської області ЗС України займають друге місце, поступаючись лише церкві.

Серед факторів, які непокоять громадян, найбільш важливими визначено: загроза посилення бойових дій, носіння військовослужбовцями вогнепальної зброї в громадських місцях.
Результати дослідження дали можливість з’ясувати, що існує потреба у зміцненні зв’язків між збройними силами та населенням, а також у збільшенні рівня відкритості та прозорості діяльності військових у Луганській області.

Представник групи цивільно-військового співробітництва підкреслив, що для покращення взаємовідносин між ЗСУ та мешканцями Луганської області втілюється у життя проект створення «Центру цивільно-військового співробітництва» у місті Сєвєродонецьк. Ключовими завданнями Центру мають стати надання консультативної допомоги громадськості з широкого кола питань пов’язаних з діяльністю Збройних Сил України.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору