Новини

Велопробіг на честь Дня Державного прапору України відбувся в Старобільську

2828
Мініатюра: 01

По завершенню офіційної частини церемонії з нагоди Дня Державного прапору України, як і було оголошено попередньо, у Старобільську відбувся відкритий велопробіг. Організаторами велопробігу, який отримав назву «Прапорові барви України», виступили група цивільно-військового співробітництва, Старобільська РДА та Центральна районна бібліотека. Подія викликала надзвичайний інтерес у жителів Старобільщини, які зібралися на центральній площі міста. Учасники пробігу прикрасили свої велосипеди державною символікою. Всього у велопробігу зареєструвалося 99 учасників, які о 09:45 вирушили за встановленим маршрутом, що пролягав по вулицям Комунарів, Базарній, Горького, Набережній, Трудовій із поверненням на центральну площу.

По прибуттю на фінішну пряму, учасників велопробігу чекали призи від групи цивільно-військового співробітництва, центральної районної бібліотеки та спонсорів.

01

02

03

11

22

33

Головний приз — сучасний велосипед від групи цивільно-військового співробітництва дістався учаснику під номером 84.

04

Інші учасники велопробігу також не залишились без подарунків. Так, ще 17 велосипедистів отримали цікаві приємності: футбольний та волейбольний м’ячі, термос, рюкзак, складний стілець, каремат та інші речі, які стануть корисними в організації дозвілля на природі. Окремі призи від центральної райноної бібліотеки отримали найстарший та наймолодший учасники велопробігу «Прапорові барви України».

Читайте також:  У Львові відбулися збори СІМІС

05

06

07

08

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору