23 Август
Відкриття дитячого садочку на базі Євсузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодського району Луганської області
Новини

Відкриття дитячого садочку на базі Євсузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодського району Луганської області

466
Мініатюра: 555

23 серпня  2015 року, на передодні 24-ї річниці незалежності України та святкування Дня Державного прапору України, на базі Євсузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодської районної ради Луганської області відбулося відкриття дитячого садочка «Веселка», в якому буде виховуватися 20 малюків від трьох до п’яти років.

Ця визначна подія стане символічною датою для мешканців населеного пункту Євсуг, так як за роки незалежності України це перший дитячий садочок в населеному пункті.

111

444

555

Група цивільно-військового співробітництва в Луганській області взяла участь у відкритті дошкільного закладу на базі ЗОШ. Під час урочистої церемонії слово надавалось офіцеру групи ЦВС старшому лейтенанту Тютькову Ігорю Васильовичу. Представник ЦВС привітав присутніх з нагоди Дня Державного прапору України та відкриття дитячого садочку.

Начальник відділу освіти Біловодської РДА Калюжна Т.І. висловила щиру подяку групі цивільно-військового співробітництва за підтримку та допомогу в реалізації проекту “Реконструкція Євсузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодської РДА з метою створення навчально-виховного комплексу”.

222

333

P1050756

666

777

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору