Новини

Святкування Дня Незалежності та Дня міста в Старобільську

1842
Мініатюра: DSC03414

24 серпня 2015 року Старобільськ святкував два великих свята – 24-у річницю Незалежності та 329 років із дня заснування міста. Як і завжди, свято об’єднало у собі яскраву урочистість та традиційну для Старобільська увагу до жителів міста, які внесли свій внесок у його розвиток.

Найбільший інтерес жителів міста, яких зібралося декілька тисяч, викликав святковий концерт,  в якому брали участь як музичні колективи Старобільська, так і гості з інших міст Луганської області. Приємно, що в цьому заході особливу увагу було приділено висловлюванню подяки представникам творчої інтелігенції, спорту, журналістам та іншим старобільчанам, що наполегливо працюють, змінюючи образ міста на краще.

DSC03414

222

Особливо зворушливою була церемонія привітання молодят. В ній знайшлося місце і для поцілунків під вигуки “ГІРКО”, і для весільного танку, і для кидання букетів квітів нареченими зі сцени.

Читайте також:  Поблизу Волновахи відкрито пам’ятний знак загиблим пасажирам рейсового автобусу «Златоустівка - Донецьк»

DSC03422

Редакція щотижневику “Вісник Старобільщини”  напередодні свята підвела підсумки конкурсу, в якому брали участь юні репортери. Нагороди переможцям були вручені головним редактором видання – Вікторією Радченко.

Рівно об 21:00 під час виступу гостей із Сєверодонецька пролунав святковий салют, за яким із захопленням спостерігало все місто.

DSC03434

DSC03440

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору