Новини
Все про: день спорту(2)

Військовослужбовці «Залізної» бригади на Дні здоров’я в Кремінський школі–гімназії

554
Мініатюра: IMG_0729

11 вересня у всіх навчальних закладах району, а це двадцять один загальноосвітній заклад та 7 дитячих садків, пройшли Дні здоров’я. А от у Кремінській школі–гімназії п’ятниця другого навчального тижня традиційно проводиться ще як і День народження.
На урочистій лінійці з цієї нагоди були присутні почесні гості. Оскільки протягом минулого року школа-гімназія була центром шкільного волонтерського руху по наданню допомоги бійцям ЗСУ – учасникам проведення антитерористичної операції, то захід традиційно не залишився без уваги військовослужбовців. За сприяння групи цивільно-військового співробітництва Сектору «А» на гімназійне свято прибули бійці «Залізної» бригади.
«Коли стоїш тут, серед вас, вкотре усвідомлюєш, заради кого і заради чого ми відстоюємо незалежність своєї держави на передовій», — сказав капітан Роман Коршук. Гімназистів та педагогічний колектив також привітали в. о. начальника відділу освіти Ірина Драньова, директор гімназії Євдокія Кукуяшна. В ході лінійки кращих із кращих було відзначено відзнаками, зокрема, знаком «Гордість гімназії».
Після урочистої частини всі вирушили до річки. Там варили куліш, змагались у конкурсі традиційних українських страв, спортивних естафетах. Бійцям довелось не тільки отримувати подарунки – малюнки, обереги, а і «позмагатись» із учнями гімназії.
А ще діти разом із колективами усіх без винятку шкіл і садків Кремінського району, колективом будинку дитячої творчості провели акцію — зібрали та передали бійцям бригади сезонні овочі.
На завершення свята усіх переповнювали емоції – щирі і відверті. З надією на мир, з вірою у перемогу! Прощались зі словами: «Слава Україні і її Героям! Кремінна – це Україна! Приїжджайте ще!».

IMG_0634

IMG_0687

IMG_0582

IMG_0705

IMG_0727

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_0729

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору