Новини
Все про: день спорту(2)

Організації та проведення Дня фізичної культури та спорту в Євсузі

446
Мініатюра: P1060257

11 вересня 2015 року, у День фізичної культури та спорту, на базі Євсузької ЗОШ І-ІІІ ст. Біловодського району Луганської області за сприяння Біловодської РДА та група цивільно-військового співробітництва Сектору «А» провели товариську зустріч з міні – футболу.
Офіцер цивільно-військового співробітництва сектору «А» старший лейтенант Тютьков Ігор Васильович привітав учасників турніру з міні-футболу та уболівальників із Днем фізичної культури та спорту.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району — це пріоритетне завдання районної ради.
Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!
У турнірі взяли участь чотири команди с. Євсуг , с. Литвинівка, вчителі Біловодського району та бійці 1-го батальйону Національної гвардії України імені генерала Кульчицького, які активно боролись за кубок з міні-футболу Біловодського району.
Також до Дня фізичної культури та спорту взяли активну участь в спортивних естафетах учні початкових класів з першого по четвертий клас.

P1060257

P1060302

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору