19 Сентябрь
Група цивільно-військового співробітництва з представниками ГО «Будуймо Україну разом» надає допомогу населеним пунктам Луганської області
Новини

Група цивільно-військового співробітництва з представниками ГО «Будуймо Україну разом» надає допомогу населеним пунктам Луганської області

391
Мініатюра: 111

Наші постійні партнери – представники громадської організації «Будуймо Україну разом» (м.Львів) – постійно піклуються про населення Луганської області, яке мешкає поруч з лінією розмежування і відчуває потребу у наданні допомоги. Для забезпечення цієї потреби нашими львівськими друзями проводиться масштабна робота за різноманітними напрямами, що включає як проведення благодійних заходів у своєму місті, так і залучення допомоги від українських громад Італії, Греції, Португалії, Канади та Сполучених Штатів Америки. Загальний обсяг наданих ними коштів цього разу склав більше 160 тис.грн.

Група цивільно-військового співробітництва з представниками громадської організації «Будуймо Україну разом» Ігорем Фінканіним та Ярославом Боднарчуком відвідала населені пункти Євсуг, Красна Талівка, Кримське, Гірське та Станиця Луганська.

У Гірській обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті волонтери подарили дітям 49 шкільних рюкзаків з необхідними для навчальних занять речами та ще 40 комплектів шкільного приладдя. У нагоді став і одяг для вихованців інтернату. У Євсузі порадували школярів 23 укомплектованими шкільними рюкзаками, у Красній Талівці надали учням набори канцтоварів для шкільних занять.

Не залишилися забутими і захисники Вітчизни. Для військових підрозділів, розташованих у н.п.Кримському, представники громадської організації «Будуймо Україну разом» привезли продукти харчування та будівельне приладдя.

Це не крайня поїздка разом з нашими партнерами. У найближчий час ними планується надання населенню Луганської області санітарно-гігієнічних засобів та теплого одягу для дітей і дорослих.

333

222

111

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору