19 Сентябрь
Група цивільно-військового співробітництва продовжує здійснювати моніторинг у населених пунктах Луганської області
Новини
Все про:

Група цивільно-військового співробітництва продовжує здійснювати моніторинг у населених пунктах Луганської області

293
Мініатюра: IMG_20150916_141619

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва відвідали с.Побєда, що розташовано у Нововайдарському районі Луганської області. Метою поїздки було визначення стану відносин між місцевим населенням та дислокованим у селищі підрозділом Збройних Сил України, а також визначення проблемних питань у життєдіяльності населеного пункту. Під час поїздки було проведено зустрічі з керівництвом військового підрозділу та представниками селищної ради. Було з’ясовано, що відносини між військовими та цивільним населенням будуються на основі розуміння та взаємодопомоги – керівництво підрозділу робить свій внесок у вирішення невідкладних проблем, пов’язаних із благоустроєм селища, та в міру своїх можливостей допомагає тим громадянам, які потребують особливого піклування.

Окрему увагу було приділено питанням організації навчального процесу школярів, які мешкають у с.Побєда. Зокрема, було обговорено питання щодо відновлення навчання учнів молодших класів на території селища, оскільки, навіть за наявності добре організованої органами місцевого самоврядування доставки дітей шкільним автобусом до Новоайдару, діти молодшого віку потребують більшого часу на відпочинок від навчальних занять.

IMG_20150916_141619

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору