21 Сентябрь
Група цивільно-військового співробітництва бере участь у святкуванні Міжнародного дня миру у м.Кремінній
Новини
Все про:

Група цивільно-військового співробітництва бере участь у святкуванні Міжнародного дня миру у м.Кремінній

1390
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Група цивільно-військового співробітництва взяла участь у святкуванні Міжнародного дня миру, який проводився у Кремінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 та у молодіжній акції «Кремінщина – територія краси і єдності». Як і всі заходи, які проходять у цьому чудовому місті, Міжнародний день миру поєднав у собі красу

У Кремінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 учні підготували концерт, в програмі якого знайшлося місце і для веселих пісень про рідний край, і на висловлення журби за загиблими. Офіцер групи ЦВС майор Юзефович Р.А. привітав дітей зі святом і  пообіцяв, що Збройні Сили України завжди будуть охороняти мир у державі.

Діти підготували для своїх захисників подарунки – голубів, квіти та листівки, на яких написали свої побажання миру та злагоди, а також смачні солодощі. Група цивільно-військового співробітництва наступного дня передала все це разом із вітаннями від учнів військовослужбовцям, які знаходяться на передовій і кожної хвилини готові ціною власного життя захистити мир і спокій у державі.

Під час молодіжної акції «Кремінщина – територія краси і єдності» в Алеї Слави зібралися учні міських шкіл та професійно-технічних училищ, а також вихованці Луганського кадетського корпусу імені героїв Молодої Гвардії.  Дитячі творчі колективи показали свою майстерність, яку об’єднувала ідея найскорішого встановлення миру і злагоди  на українській землі.

Наприкінці акції у небо було випущено голубів – птахів миру, а військовослужбовці разом з учнями кожної школи висадили кущі калини у пам’ять про тих, хто боровся за мирне небо над головами українців.

IMAG0376

IMAG0385

IMG_0895

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору