Новини

Моніторинг ситуації в н.п. Лопаскине та Лобачеве

1144
Мініатюра: Lopaskino

Група цивільно-військового співробітництва здійснила моніторинг ситуації в населених пунктах Лопаскине та Лобачеве Луганської області, які знаходяться на лінії розмежування із тимчасово окупованими територіями. Через важкодоступність до цих сіл, місцеве населення потребує вирішення ряду нагальних питань.

Група поспілкувалась із більшісттю мешканців села Лопаскіно та склала список всього необхідного для мешканців населеного пункту. Переважна більшість жителів — це люди похилого віку, яким вкрай важко пересуватись.

В населеному пункті Лобачово група поспілкувалась із представниками громади, які надали списки мешканців, що найбільше потребують допомоги. Це інваліди, люди, що не можуть пересуватися самотужки, а також хворих на цукровий діабет.

Підрозділами ЗСУ, що дислокуються в цьому районі, буде надано допомогу жителям у межах своєї компетенції. Окрім того, інформацію по потребам мешканців цих сіл буде надано в міжнародні організації, благодійні фонди, волонтерські організації щоб в найкоротший термін забезпечити людей усім необхідним.

Lopaskino

IMG_20150923_124924

IMG_20150923_130225

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору