Новини
Все про: luhansk(691) діти(761)

Подарунки до Різдва для дітей в зоні АТО презентували військовослужбовці групи ЦВС ОТУ «Луганськ»

885
Мініатюра:

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва Оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» привітали з Різдвом Христовим дітей, що проживають у зоні проведення Антитерористичної операції. Вручення подарунків та поздоровлення відбувалися на найжвавіших майданчиках і вулицях Луганщини. Понад сто різдвяних подарункових наборів із солодощами на вулицях таких міст Сєверодонецьк та Сватове офіцери роздавали виключно всім за маршрутом свого руху.

У Лисичанську вручення подарунків відбувалося під головною ялинкою міста. У відповідь дітвора дарувала українським військовослужбовцям свої посмішки і приготовані до новорічних свят вірші та колядки. Незважаючи на сильний мороз організатори заходу були задоволені, кажучи, що їх зігрівають щасливі посмішки, дитячий сміх, а також вдячні слова та побажання батьків.

Як повідомив офіцер групи цивільно-військового співробітництва Оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» капітан Денис Веремеєнко, подарункові набори для дітей із зони АТО було зібрано волонтерами з усіх куточків України, а також купувалися за особистий кошт офіцерами багатьох військових частин Збройних Сил України.

Читайте також:  Напередодні Великодня група CIMIC «Щастя» передала допомогу військовим та цивільним у зоні своєї відповідальності
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору