1 Февраль
Продовжуються роботи з відновлення газопостачання в Донецькій області, ‒ перші метри нової газової труби торкнулись дна викопаної для неї траншеї
Новини

Продовжуються роботи з відновлення газопостачання в Донецькій області, ‒ перші метри нової газової труби торкнулись дна викопаної для неї траншеї

928
Мініатюра: 28

Закінчився останній січневий день у цьому році, а разом з ним й черговий тиждень, організованих групою ЦВС “Курахове” ОТУ “Маріуполь”, робіт по відновленню системи газопостачання у напрямку міст “Мар’їнка-Красногорівка”. Тиждень, який приніс такий довгоочікуваний й навіть трохи символічний і радісний для всіх результат, чого не приховували ні працівники газової служби, ні навіть офіцери CIMIC, а саме ‒ перші метри нової газової труби, в одному з місць її пролягання, торкнулись дна викопаної для неї траншеї й були засипані шаром грунту.


Але це свято могло б й не відбутись, якби не самовіддана й професійна робота особового складу групи піротехнічних робіт управління ДСНС у Черкаській області, яка виконувала роботи з розмінування місцевості, прилеглої до лінії будівництва газопроводу. Група постійно працювала в безпосередній близькості до позицій бойовиків по 3-4 години на день. Інколи ця відстань вимірювалась декількома сотнями метрів й існувала реальна загроза прицільного ураження групи піротехніків з автоматичної стрілецької зброї, не говорячи вже про снайперів. Завдяки їх мужності й професіоналізму роботи на газопроводі не зупинялись й навіть не загальмовувались.


Так, сьогодні, сумісними зусиллями саперів та офіцерів ЦВС, розмінування прилеглої до газопроводу території було повністю завершено. Знайдені вибухонебезпечні об’єкти були знешкоджені, що дало змогу з цього дня розпочати роботи по прокладанню газопроводу в самій небезпечній зоні.
Хочеться висловити слова вдячності особовому складу групи піротехнічних робіт за результативну працю та непідробний патріотизм й побажати всій групі успіхів та відповідності кількості походів на завдання кількості повернень у повному складі.


Кожного дня роботи проводились під наглядом представників міжнародної місії ОБСЄ та спільного центру з контролю і координації за припиненням вогню.
Цього тижня, місця проведення робіт відвідав голова Донецької облдержадміністрації Жебрівський П. І., який поспілкувався з представниками спільного центру з контролю і координації за припиненням вогню, групи ЦВС та працівниками газової служби. У ході робочої зустрічі були обговорені проблемні питання, які виникали на цьому етапі робіт.
Майже вся робота на цьому “газовому тижні” проводилась в небезпечних зонах. Офіцерами ЦВС були організовані роботи щодо відновлення газорозподільної станції, яка є одним з головних елементів функціонування системи газопостачання, з території якої, навіть без використання оптичних приладів, було чітко видно прапор так званої “ДНР”, що встановлений над одним із захоплених українських об’єктів.


Спостереження за роботою піротехнічної групи, за процесом копання траншеї для прокладання труб та ін. відбувалось у місцях, де переміщення бойовиків та їх позиції інколи можна було також побачити неозброєним оком.

26

27

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору