Новини
Все про: luhansk(485)

У Сєвєродонецьку пройшли заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

493
Мініатюра:

20 лютого, у Сєвєродонецьку за участі керівництва облдержадміністрації відбулись заходи з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Спочатку в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі ім. С.С. Прокоф’єва з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії за участю диригента П’єра Піхлера. Потім після перформансу присвяченому Революції Гідності учасники заходу вшанували загиблих Героїв покладанням квітів та лампадок біля їх портретів.

Георгій Тука поділився своїми спогадами про події під час Революції Гідності. Також активну участь взяли офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ», які залучили до заходу військовослужбовців 24-ї окремої механізованої бригади, учасників Революції Гідності 2014 року і які є свідками тих подій. «Для мене Майдан це палаючі серця. І моя мета перебування тут, щоб ці серця горіли не дарма», — сказав один з військовослужбовців бригади.

41

42

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору