5 Март
Церемонія відкриття понтонного моста, побудованого військовослужбовцями ОТУ «Маріуполь», відбулась у селі Павлопіль поблизу Маріуполя
Новини
Все про: mariupol(398)

Церемонія відкриття понтонного моста, побудованого військовослужбовцями ОТУ «Маріуполь», відбулась у селі Павлопіль поблизу Маріуполя

317
Мініатюра:

У селі Павлопіль поблизу Маріуполя відбулася церемонія відкриття понтонного моста, побудованого військовослужбовцями оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» спільно з представниками місцевої влади.

Міст з’єднав два береги річки Кальміус, що значно спростило автосполучення між Тельманівським, Волноваським та Новоазовським районами.

Спочатку понтонний міст, встановлений силами військовослужбовців однієї з механізованих бригад ОТУ «Маріуполь» наприкінці минулого року, експлуатувався за військовим призначенням. Але військовослужбовці не могли залишитись осторонь труднощів місцевих мешканців, які для закупівлі харчових продуктів, медикаментів та інших товарів були вимушені робити велике коло для того, щоб дістатися на другий берег. Отже, невдовзі конструкцію було передано на баланс Павлопільській сільраді.

Показово, що ця ініціатива виходила як від керівництва цивільно-військової адміністрації Донецької області, так і від військовослужбовців ОТУ «Маріуполь», які своїми діями ще раз довели, що розв’язання проблем цивільного населення для них є пріоритетним.

Міст у рекордні терміни був адаптований під цивільні автоперевезення. Лише понад тиждень знадобилося військовим для того, щоб облаштувати під’їзні шляхи та встановити металоконструкцію, тим самим зробивши його міцним та безпечним для користування і перевезення людей.

Нині вантажопідйомність моста становить близько 60 тонн, по ньому вже курсує рейсовий автобус «Чермалик – Маріуполь» та легкові й вантажні транспортні засоби. А головне, що віднині й дорослі, і діти з сіл Чермалик, Орловське та інших населених пунктів мають змогу дістатися місць праці, шкіл, розташованих у Сартані і Талаківці, крамниць, аптек та медичних закладів за значно менший час, тим самим заощаджуючи як у коштах, витрачених на поїздку, так і в часі руху до пунктів призначення, який в середньому скоротився на одну-дві години, а в кілометровому вимірі, залежно від пункту прямування, на 15-30 км.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору