Новини

Група ЦВС, що відновлює газопровід до н.п. Марі’їнка вчергове потрапила під обстріл снайпера

438
Мініатюра: 58

Газовики ремонтної бригади, яка проводить роботи з відновлення постачання газу до цивільного населення Мар’їнки, неодноразово опинялася під обстрілами бойовиків.

Водночас сьогодні снайпер НЗФ завдав ушкоджень екскаватору, що відривав траншею газопроводу. Кулями калібру 7,62 мм перебито шланг гідравлічної системи та розбито обидва скла кабіни. Екскаваторник залишився у живих завдяки своїй оперативній реакції на постріли та інструктажу перед виходом у напрямі лінії розмежування.

Офіцерами групи цивільно-військового співробітництва “Курахове” на чолі з О.Гвоздковим було організовано безперешкодний та безпечний вивід робітників та техніки з лінії зіткнення сторін. Нажаль, незважаючи на постійний зв’язок та отримання гарантій безпеки від протилежної сторони, відбулися ці обстріли цивільних осіб.
Протягом дня українська та російська сторони безперервно координували порядок спільних дій. Проте, зазначені факти вказують на намагання бойовиків протидіяти реалізації проекту з відновлення нормального життя у Мар’їнці, а також російська сторона демонструє, що не контролює бойовиків так званої “ДНР”.

56

57

58

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору