29 Март
Учасники АТО співпрацюють із органами місцевого самоврядування, — начальник групи ЦВС ОТУ «Луганськ» в прямому ефірі телеканалу ЛОТ
Інтерв'ю
Все про: luhansk(656)

Учасники АТО співпрацюють із органами місцевого самоврядування, — начальник групи ЦВС ОТУ «Луганськ» в прямому ефірі телеканалу ЛОТ

1468
Мініатюра: luhansk-journalist

luhansk-journalist

На Луганщині в студії телеканалу обговорили співпрацю військових із населенням. У Сєверодонецьку журналіст Луганського обласного телеканалу «ЛОТ» Ірина Бахмет у прямому ефірі поспілкувалася із начальником групи цивільно-військового співробітництва Оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» підполковником Павлом Коротченком.

Так, в рамках чергової телепередачі «Тема дня» вона протягом півгодини піднімала актуальні питання щодо співпраці учасників антитерористичної операції із місцевим населенням. 

— Учасники АТО у місцях зосередження активно співпрацюють із органами місцевого самоврядування. Разом святкують державні свята, проводять військово-патріотичні заходи із дітьми тощо. Приміром, нещодавно у школах прифронтових Станиці Луганської, Ольховій та Кримському військовослужбовці Збройних Сил провели ремонт приміщень, постраждалих від обстрілів терористів, — зауважив офіцер. 

Ірина Бахмет також торкнулася теми вдосконалення армійцями своїх професійних навиків та потенціалу підрозділів в цілому. 

— Ми чітко дотримуємося міжнародних домовленостей і наші великі калібри перебувають у визначених місцях. Проте ми постійно готові до змін в ситуації на фронті, аби захистити Український народ. На Луганщині сили АТО обладнали декілька військових полігонів, де проводяться стрільби з різних видів зброї. Наші артилеристи та танкісти у разі загострення ситуації швидко повернуться на бойові позиції, — пояснив підполковник Павло Коротченко. 

На завершення телезустрічі, гість студії порадив пересічним громадянам звертатися до офіцерів цивільно-військового співробітництва, які працюють в усіх селищах зони АТО, з будь-яких проблемних питань.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору