Новини
Все про: реформи(1)

Міністр оборони України оголосив скорочення, переатестацію і перевірку поліграфом

973
Мініатюра:

Як повідомляє Українська правда, Міністр оборони Степан Полторак анонсував проведення переатестації співробітників міністерства та нім скоротити його штат.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Я прийняв рішення щодо оптимізації штатної структури Міноборони та перегляду функціональних обов’язків офіцерів міністерства. Мушу визнати, що неможливо працювати ефективно при такому роздутому штаті – 770 посад лише у Міністерстві», — зазначив Полторак.

«У нас забагато людей, які за своїми здібностями просто не можуть приймати рішення, а знаходяться ці люди на відповідальних посадах», — зазначив він і повдіомив, що буде проведено ретельний аналіз виконавської діяльності, аудит функціональних обов’язків на предмет відсутності дублювання функцій та аудит нормотворчої бази – ось основні кроки реформ.

«Прийняття рішень щодо оптимізації чисельності особового складу відбуватиметься лише після проведення переатестації кожного офіцера. Під час переатестації буде з’ясовано, чи відповідає військовослужбовець займаній посаді, якщо військовослужбовець підтвердить свої професійні здібності, — йому буде запропоновано відповідну посаду, або посаду, яку він займав раніше, або посаду у територіальних органах управління», — повідомив Полторак.

За словами Полторака, після переатестації він планує «перерозподілити функціональні обов’язки всіх офіцерів»,  та делегувати деякі його повноваження заступникам Міністра та начальникам департаментів.

«Кожен керівник повинен приймати самостійні рішення згідно повноважень, а також нести повну відповідальність за прийняті рішення», — зазначив він.

«Під час проведення переатестації, військовослужбовці пройдуть випробування поліграфом. Ще раз хочу наголосити, що суть оптимізації полягає не у механічному скороченні, а у ґрунтовній роботі щодо перегляду ролі кожного військовослужбовця під час виконання службових обов’язків», — також повідомив він.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору