Новини

Юний патріот зі Старобільська отримав подарунки та книгу про подвиги воїнів АТО

2483
Мініатюра: 4

Група цивільно-військового співробітництва (ЦВС) ОТУ «Луганськ» здійснили супровід волонтерської організації «Грані допомоги» до населеного пункту Станиця Луганська-2. Харківські волонтери передали місцевому населенню допомогу у вигляді продуктових наборів, а лежачим та важкохворим людям передали дорослі памперси.

В місті Старобільськ волонтери відвідали місцевого молодого героя — Фоміна Данила. Підписали та передали патріоту книгу про подвиги воїнів АТО, продукти харчування та солодощі.

3

5

Відвідали будинок пристарілих в населеному пункті Євсуг, надали допомогу бабусям та дідусям, а також допомогли з господарськими роботами.

Багатодітна родина Бабича Валентина отримала солодощі та ігршки, а також продуктові набори.

«Грані допомоги» спільно з офіцерами ЦВС протягом вихідних днів відвідали чимало місць, де передали гуманітарну допомогу.

Управління цивільно-військового співробітництва висловлює щиру подяку волонтерській організації «Грані допомоги» за ту підтримку, що вони надають як жителям Луганської та Донецької областей, що постраждали внаслідок ведення бойових дій так і військовослужбовцями, що продовжують бути на варті нашого з вами спокою.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору