Новини

Мешканці Красногорівки та Мар’їнки Донецької області відвідали концерт патріотів з Харкова

1216
Мініатюра: 6

4 квітня офіцери групи цивільно-військового співробітництва “Курахове” супроводили у зоні проведення АТО творчий колектив «музбату» об’єднання Help Army.

Артисти: співак і композитор Борис Севастьянов, переможець першого конкурсу “Голос Країни” Іван Ганзера, фіналіст “Х-ФАКТОРА” Олександр Кварта, переможниця конкурсу “Успішна жiнка Полтавщини” Неля Каблучка та ведуча концертної програми Анжела Денисенко подарували мешканцям Красногорівки й Мар’їнки, а також військовослужбовцям Збройних Сил України, незабутні години щастя і радості.

Тепла атмосфера концерту спонукала людей ділитися добром. Так, чарівна жінка Валентина Миколаївна розповіла у Мар’їнському будинку дитячої та юнацької творчості чудовий вірш. Навіть російсько-терористичним бойовикам, які розпочали обстріл Мар’їнки зі великокаліберних кулеметів, не вдалося завадити цьому святу творчості.

6

7

Нагадаємо, що харківчани з Help Army постійно відвідують зону проведення АТО та дарують мешканцям Луганської та Донецької областей,  а також військовослужбовцям, приємний настрій.

Читайте також:  Продовжуються роботи з відновлення газопостачання в Донецькій області, ‒ перші метри нової газової труби торкнулись дна викопаної для неї траншеї

Дивіться також: Help Army завітали до Старобільська.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору