Новини

Діти із Волновахи Донецької області побували на екскурсіях у Львові

507
Мініатюра: volnovaha_10

4 квітня, 20 дітей з міста Волноваха (Донецької області) відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла та побували на екскурсіях у м. Львові.

Про це повідомляє об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» з посиланням на інформаційний портал капеланського служіння.

З історією міста та військового храму гостей ознайомив о. Роман Прокопець, Голова Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ. Разом із капеланом діти завітали у «Львівську копальню кави» та побували у її підземеллях. Також діти оглянули місто з вікон «Чудо поїзда», на якому вони мандрували вулицями Львова. А у ресторані «Вежа Крамарів» для гостей зі Сходу України капелани організували обід із страв Галицької кухні.

volnovaha_10

volnovaha_20

volnovaha_30

Культурний відпочинок для гостей із Волновахи організував Центр Опіки Сиріт за підтримки Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ. Це вже не перший захід такого плану, у якому беруть участь діти зі Сходу України. Як зазначають організатори відпочинку, на передодні Великодня очікують нових гостей із Донецької області.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору