Новини

У Донецькій області проведено ексгумацію тіл загиблих

758
Мініатюра: 200m

В межах гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація-200», в склад якого входять військовослужбовці цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, представники Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз народна пам’ять» та Національного військово-історичного музею України, проводять пошук, ексгумацію та евакуацію тіл загиблих з місць колишніх боїв у зоні проведення АТО.

Так, за повідомленням місцевих жителів, поблизу села Спірне Бахмутського району Донецької області було знайдено поховання. В похованні знаходилося вісім тіл невідомих військовослужбовців.  Про це повідомляється у сюжеті «телевізійної служби новин«.

У вересні 2014 року у цих краях проходили бої між силовими підрозділами підконтрольними Україні та бойовиками так званих ЛДНР.

200Віддати шану загиблим, повернути імена з небуття та з почестями провести в останню путь — такої філософії дотримуються волонтерські та військові пошукові групи, що в межах гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація-200» проводять пошук, ексгумацію та евакуацію тіл загиблих з місць колишніх боїв у зоні проведення АТО.

З вересня 2014 року по березень 2016 року під керівництвом Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України пошуковці та офіцери гуманітарного проекту «Евакуація-200» евакуювали понад 690 тіл і фрагментів тіл загиблих, з них більше 200 — з тимчасово окупованої території на Сході України.

Запитання щодо пошуку зниклих безвісти військовослужбовців, інформацію про можливі місця поховань загиблих воїнів можна надсилати на електронну пошту відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України [email protected] або повідомляти за телефоном (044) 454-73-83.

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору