Новини

У Донецькій області проведено ексгумацію тіл загиблих

923
Мініатюра: 200m

В межах гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація-200», в склад якого входять військовослужбовці цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, представники Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз народна пам’ять» та Національного військово-історичного музею України, проводять пошук, ексгумацію та евакуацію тіл загиблих з місць колишніх боїв у зоні проведення АТО.

Так, за повідомленням місцевих жителів, поблизу села Спірне Бахмутського району Донецької області було знайдено поховання. В похованні знаходилося вісім тіл невідомих військовослужбовців.  Про це повідомляється у сюжеті «телевізійної служби новин«.

У вересні 2014 року у цих краях проходили бої між силовими підрозділами підконтрольними Україні та бойовиками так званих ЛДНР.

200Віддати шану загиблим, повернути імена з небуття та з почестями провести в останню путь — такої філософії дотримуються волонтерські та військові пошукові групи, що в межах гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація-200» проводять пошук, ексгумацію та евакуацію тіл загиблих з місць колишніх боїв у зоні проведення АТО.

З вересня 2014 року по березень 2016 року під керівництвом Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України пошуковці та офіцери гуманітарного проекту «Евакуація-200» евакуювали понад 690 тіл і фрагментів тіл загиблих, з них більше 200 — з тимчасово окупованої території на Сході України.

Читайте також:  У Києві розпочалися курси місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні для представників Збройних Сил України та Національної поліції України

Запитання щодо пошуку зниклих безвісти військовослужбовців, інформацію про можливі місця поховань загиблих воїнів можна надсилати на електронну пошту відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України cimic.po[email protected] або повідомляти за телефоном (044) 454-73-83.

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору