12 Апрель
США та Руанда завершили другий етап розвитку цивільно-військового співробітництва задля підтримки миру та безпеки в регіоні
Новини

США та Руанда завершили другий етап розвитку цивільно-військового співробітництва задля підтримки миру та безпеки в регіоні

1183
Мініатюра: 47

Військовослужбовці Об’єднаної групи “Африканський Ріг” Африканського Командування Збройних сил США (Combined Joint Task Force – Horn of Africa (CJTF-HOA) of United States Africa Command (AFRICOM)) та Сил оборони Руанди (Rwanda Defence Force (RDF)) з 4 по 8 квітня 2016 року проводили збори в Кемп Лемонье (Camp Lemonnier), Джибуті. Метою зборів був обмін передовим досвідом у сфері цивільно-військового співробітництва (Civil-Military Cooperation (CIMIC)).

Про це повідомляє Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України з посиланням на офіційний веб-сайт CJTF-HOA.

Представники 403-го батальйону військово-цивільного адміністрування (ВЦА) провели вже другу спільну зустріч з представниками RDF задля зміцнення співпраці у підтримці регіональних зусиль з підготовки кадрів для операцій з підтримки миру

«Кожного дня ми маємо справу з проблемами цивільно-військового співробітництва «, повідомляє майор Еммануель Фаіда CIMIC офіцер з RDF. «RDF підтримує миротворчі операції ООН в різних країнах. Охоплення різноманітних предметів допоможе нам підготувати офіцерів CIMIC перед відправкою у місію».

Під час зустрічі учасники обговорили питання, що включають в себе верховенство закону, захист вразливих верств населення, гендерні питання, доктрини ООН з цивільно-військового співробітництва, узагальнені дані, що були зібрані CIMIC, переговорні процеси та використання перекладачів під час переговорних процесів.

“Знання, якими ми ділимось, дають нам краще розуміння можливостей один одного здійснювати цивільно-військове співробітництво”, — розповідає інструктор 403-го батальйону Армії США штаб-сержант Крістофер Гордон. “Це допомагає нам побудувати згуртований підхід до питань CIMIC у всьому регіоні”, — зазначає він.

Читайте також:  Вітаємо з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

За допомогою практичних занять обидві сторони перейняли досвід та спеціальні навички один одного.

«Військовослужбовці цивільно-військового співробітництва з RDF мають широке розуміння процесів CIMIC і вражаючий досвід його використання,» сказав Гордон. «Це надзвичайно цінна можливість як для США так і для RDF.»

Варто зазначити, що це друга з чотирьох запланованих зустрічей представників 403-го батальйону ВЦА та представників ЦВС Сил оборони Руанди.

 47

48

49

Нагадаємо, що Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України тісно співпрацює з підрозділами військово-цивільного адміністрування Збройних сил США з питань обміну досвідом та запровадження в Україні цивільно-військового співробітництва за стандартами НАТО.

Фото штаб-сержанта Вікторії Сніід, U.S. Air Force

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору