Новини

Троє бойовиків підірвались на гранаті, випиваючи на лавці у дворі в Алчевську

495
Мініатюра: 76

В Алчевську троє бойовиків так званої «ЛНР» випадково підірвали себе гранатою під час розпивання спиртного на лавочці у дворі будинку №6 по вулиці Гмирі.

76

Інцидент стався 8 квітня. Про нього в соціальних мережах повідомляють місцеві жителі, передає depo.ua з посиланням на «Четверту владу».

В результаті вибуху один з бойовиків загинув. Двоє інших у важкому стані перебувають в лікарні.

«В результаті вибуху в лікарні були госпіталізовані Ігошин Михайло, 1965 р.н., з діагнозом: травматична ампутація гомілки, правого передпліччя, множинні осколкові поранення грудної клітини, обличчя, кінцівок, травматичний шок, який від отриманих травм помер в лікарні; Войтович Анатолій, 1994 р.н., з діагнозом: відкритий перелом лівого передпліччя, множинні осколкові поранення кінцівок, передньої черевної стінки; Пілецький Роман, 1970 р.н., з діагнозом: множинні осколкові поранення голови, шиї, грудної клітки, верхніх і нижніх кінцівок, пошкодження лівого гомілкостопа.

В ході огляду квартири одного з потерпілих в під’їзді, у якого стався вибух, виявлені патрони, пластид, 4 гранати Ф-1. Слідством встановлено, що вказані особи перебували у відпустці після ротації, під час спільного розпиття спиртних напоїв стався вибух з невстановлених причин», — йдеться в повідомленні «МВС ЛНР».

Звертаємо увагу цивільних осіб, що опинилися на тимчасово не підконтрольній Україні території (в Криму, так званих ЛНР, ДНР), на вжиття необхідних заходів власної безпеки та безпеки своїх близьких та знайомих. Так, якщо ви бачите що незнайомі вам люди, або люди у формі незаконних збройних формувань (НЗФ) розпивають спиртні напої, поводяться неадекватно — утримуйтесь від зазначеної категорії осіб на безпечній для вас відстані.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору