Новини

Мешканку Троїцького на Луганщині, яка підірвалася на розтяжці, врятували бійці ЗСУ

900
Мініатюра: 75

75На Луганщині бійці Збройних Сил України врятували мешканку Троїцького, яка підірвалася на розтяжці.

Про це повідомляє Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України із посиланням на сторінку полковника Горбунова в соціальній мережі Facebook.

Так, 14 квітня у селищі Троїцьке на Луганщині на подвір’ї одного з нежилих будинків підірвалася на розтяжці цивільна мешканка 1956 року народження.
За попередніми даними, жінка вирішила перевірити стан будинку та огороду своїх родичів і після відкриття воріт пролунав вибух. В результаті чого вона зазнала численних осколкових поранень верхніх та нижніх кінцівок.

По допомогу постраждалої негайно прибули військовослужбовці однієї з військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України. Військові медики надали першу медичну допомогу і на військовому транспорті доставили до Попаснянської районної лікарні, де її прооперували військові лікарі, відряджені до зони антитерористичної операції.

Читайте також:  Психологічна допомога учасникам АТО

На даний час стан здоров’я мешканки Троїцького оцінюється, як середньої важкості задовільний. За нею доглядають офіцери медичної служби з великим досвідом лікування подібних поранень.

Нагадаємо, що 8 квітня троє бойовиків підірвались на гранаті, випиваючи на лавці у дворі в Алчевську.

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору