Новини

«Офіцери VS Школярі» — футбольний матч в прифронтовому Виноградному Донецької області

858
Мініатюра: 77

У піднесеному настрої та дружній атмосфері зустрілись на футбольному полі школярі прифронтового Виноградного, що на Донеччині, волонтери і офіцери групи цивільно-військового співробітництва. Товариський матч був організований спонтанно. Завітавши до школи з подарунками, офіцери дізнались, що учні просто обожнюють футбол, при чому, як дівчата, так і хлопці. Тож, коли дітворі передали новенькі м’ячі, вони вирішили одразу випробувати їх.

Про це повідомляє Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України із посиланням на сторінку «Крила України» в соціальній мережі Facebook.

78

77

Сформувалися дві команди. Розпочали матч, потиснувши один одному руки. Із перших хвилин “битви з м’ячем” стало зрозуміло, що просто так школярі перемогу не віддадуть і майстерності їм точно не позичати. Рахунок у товариському матчі, звичайно, це – не головне. У запеклій боротьбі перемогла “дружба”.

Після матчу школярі поділились, що для них велика честь грати з офіцерами, тому що ті захищають їхню країну.
– Це не перша гра з школярами, – коментує офіцер групи ЦВС ОТУ “Маріуполь” -. За кілька днів до футболу в Виноградному, ми влаштували баскетбольний поєдинок в Гранітному. Дітям з “сірої зони” доводиться досить часто бачити військовослужбовців. Завдяки спільним акціям ставлення до бійців змінюється на краще. Школярам важливо відволікатись від вибухів і стрільб, тож іноді дозволяємо собі відкласти автомати і розважити дітвору.

Читайте також:  Проект інструкції з організації акредитації волонтерської діяльності у районі проведення ООС

Анастасія Олехнович. “Крила України”.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору