15 Апрель
Семінар присвячений постконфліктній стратегії дій на Близькому Сході пройшов в Гаазі на базі Центру самовдосконалення з питань ЦВС НАТО
Новини

Семінар присвячений постконфліктній стратегії дій на Близькому Сході пройшов в Гаазі на базі Центру самовдосконалення з питань ЦВС НАТО

931
Мініатюра: 83

79

З 11 по 13 квітня 2016 року в Гаазі, Нідерланди проходив семінар присвячений стратегії дій підчас постконфліктного періоду на Близькому Сході. Цей захід проходив на базі Центру самовдосконалення з питань цивільно-військового співробітництва (Civil-Military Cooperation Centre of Excellence (CCOE)) НАТО.

Про це інформує Управління ЦВС ЗСУ з посиланням на CCOE.

“Ми повинні бути завжди готові. Чи готові ми?”

Саме цим запитанням відкрив семінар директор Центру самовдосконалення з питань цивільно-військового співробітництва НАТО полковник Роел Бін.

В семінарі прийняли участь близько 100 міжнародних представників. Воєначальники, дипломати, представники неурядових організацій, вчені та студенти на три дні зібралися разом в Гаазі із однією метою: поділитися думками та знайти шляхи вирішення проблеми з постконфліктної стратегії дій на Близькому Сході, фокусуючи свою увагу на Сирії та Іраку. Завдяки високому рівню компетентності та досвіду спікерів були обговорені теми, пов’язані з ситуацією на Близькому Сході: можливі проблеми у взаємодії між збройними силами, гуманітарними організаціями та місцевими суб’єктами; стабільності та демократизації в постконфліктній ситуації; залучення населення і важливість ролі жінок у цивільно-військовому співробітництві; робота з біженцями; гібридні загрози в умовах кризи та можливі заходи у відповідь.

81

полковник Роел Бін переживав коли згадував про події в Бейруті, Фото CCOE, cimic-coe.org

Для того, щоб краще розуміти причину, по якій ми зібралися, дозвольте мені пригадати Бейрут.

Вкрадена свобода… Це історія про дев’ятирічну сирійську  дівчинку Гіну, яка ніколи не бачила парк атракціонів, але чула про це від своєї старшої сестри. Перед тим як почалося її прослуховування на ток-шоу “Голос дітей” в Лівані вона сказала, що бачить тільки криваве небо, чує тільки бомби, і кожен день відчуває страх через війну в Сирії.

Ми повинні бути готові, якщо ми хочемо допомогти. Ми повинні бути готові з трьох причин:

  1. Наша успішність: Ми маємо все те, чого не мають мешканці Близького Сходу.
  2. Наші обов’язки в якості співробітників з надання допомоги і як солдат: для створення стабільності та безпеки.
  3. Наші цінності, як права людини, демократія, рівність і верховенство закону.

Ми повинні бути готові, коли прийде виклик! Для того, щоб дати людям як маленькі Гіна шанс бути щасливими, щоб жити в світі і повернути їх дитинство.

Пані та панове, дорогі друзі, давайте знайдемо відповіді на існуючі питання в ході цього семінару. Саме тому ми тут сьогодні.” — промовив полковник Роел Бін.

Текст переклав Кришталь І.Г.

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору